Як виглядатиме комплекс

slider item
slider item
slider item
slider item

Планування квартир та приміщень

У клубному будинку «Marsel» представлені квартири площею від 35 до 78 м². Наші менеджери із задоволенням підберуть ідеальний варіант, залежно від ваших потреб.

Для підприємців особливу увагу представляють комерційні приміщення від 24 до 54 м². Не втрачайте можливість здійстинити мрію і ідкрити затишну кав’ярню чи сімейне кафе, реалізувати аптеку, робити людей прекраснішими завдяки фітнес-, спа-центру чи салону краси, відкрити продуктовий чи господарський магазин, що стане відомим завдяки вашій гостинності й якості товарів. Звертайтесь у відділ продажів, щоб обрати оптимальне приміщення для вашого бізнесу.

Завітайте в наш відділ продажу

Щоб детально ознайомитись з документами та вибрати відповідне планування

Ми працюємо : Пн-Нд: з 10:00 до 18:00

ЖК «Марсель» — це новий житловий комплекс у Києві, на Подолі. До уваги інвесторів пропонуємо широкий вибір планувань за вигідною ціною. Квартира у Києві — гарантія надійності для вас та вашої сім’ї. Чекаємо у нашому відділі продажів, для індивідуального підбору планувань та детального прорахунку.

Великий вибір приміщень для комерційної діяльності — це унікальна можливість для підприємців розширити свій бізнес на радість вдячним майбутнім мешканцям.

Контакти

м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 8б

Режим роботи відділу продажів:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00

Сб-Нд: 10:00 - 18:00